محطة كسارة
Дробилка завод
Crusher Plant
Plante Crusher

Milletvekili Yaşar’dan Başkan Gürkan’a Ziyaret

AK Parti Malatya Milletvekili Nurettin Yaşar, 16 Nisan’da yapılacak referandumun önemine dikkat çekerek, “İnşallah 16 Nisan’dan sonra daha güzel bir bahara ulaşırız” dedi.
AK Parti Malatya Milletvekili Nurettin Yaşar, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı ziyaret etti. Ziyarette, 16 Nisan’da yapılacak olan referandum ve Battalgazi Belediyesinin hizmetleri konuşuldu.
Ziyarette konuşan Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Kendileriyle gerek Malatya’daki çalışmalarımızda, gerek Ankara’ya gittiğimizde iş takibi noktasında buranın işlerinin yapılması ve hızlandırılması noktasında devamlı istişare ediyoruz. Bizim işlerimizin Ankara’da takip edilmesi noktasında gerekli hassasiyeti gösteriyor. Bizlerin de milletvekillerimiz buraya geldiğinde, buradaki çalışmaların halka yansıması ve halk tarafından da yansıtılması noktasındaki gayret ve çabalarımız devam ediyor. Hakikaten Battalgazi Belediye Başkanlığı olarak şu ana kadar yaptığımız çalışmalar Türkiye’ye rol model olmuş çalışmalardır. Bu sadece benim kendi söylemim değil, çalışmalarımız TSE dediğimiz Türkiye Standartları tarafından da tescil edilmiştir. EN dediğimiz Avrupa standartları tarafından tescil edilmiştir. ISO 9000 dediğimiz dünya standartları tarafından tescil edilmiştir. Biz bu standartları almaktan çok, uygulama noktasında gayretimiz ve daha üst versiyonlara çıkarılması noktasında çalışmalarımız devam ediyor. Bugün Battalgazi 3 yıla yakın bir zaman zarfı içerisinde hakikaten yüz yıllık birikime sahip çalışmaları üç yıla sığdırmıştır. Bu anlamda belediyemizdeki tüm çalışanlara ve milletvekillerimize, Genel Başkan Yardımcımıza ve Bakanımıza çok teşekkür ediyorum. Bugün Asfalt Plentinden, Konkasör’ünden, Yeşil Kuşak, İspendere Şifalı Suları, Çınar Park’la, Surlarla ve Kültürel çalışmalarla ilgili olsun, ve hizmet binalarımızın yapılması ile ilgili olsun, büyük gayret ve çaba içerisindeyiz. Bu çalışmalarımızda milletvekillerimizin desteğini hep gördük” şeklinde konuştu.
AK Parti Malatya Milletvekili Nurettin Yaşar ise, hizmet için gayret gösterdiklerini belirterek, “Biz burada hep birlikte kamu adına işler yapmak için halkımız tarafından görevlendirilmişiz. Bizim tek başımıza yapamadığımız şeyi, temsilen verdiğimiz yetkiyle siz yapın diye bizi vatandaş istihdam etmiştir. Biz de bu sıfatla patron vatandaş olarak işimizi yapıyoruz. Hiç birimiz patron değiliz, yetkili değiliz. Üst rütbede değiliz. Hizmete talip olmuşuz ve bu hizmeti sürdüreceğiz. Bu süreçte de başkanımın belirttiği gibi genel yönetimde de, yerel yönetim dede AK Parti’nin başlattığı bir reform var. Özellikle belediyecilikte AK Parti yeni bir çağ açtı. Bu çerçevede AK Partinin belirlediği ve tecrübe ettiği, Cumhurbaşkanımızın öncülüğünde yıllardır geliştirdiği bir belediyecilik anlayışı var. Biz hem yerelde, hem genelde iyi bir hayat standardı, güvenli bir ülke, güvenli ve temiz bir şehir sunabilmek için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Yerel yönetimler ise vatandaşa direkt olarak dokunduğumuz alanlar. Biz nereye gidersek gidelim Referandum ile ilgili de olsa genel seçimlerle ilgili de olsa vatandaş hemen belediye hizmetlerine doğru yoğunlaşıyor” ifadelerini kullandı.
16 Nisan’da yapılacak olan referandumun önemine dikkat çeken Milletvekili Yaşar, “Bu hep birlikte bir ucundan tuttuğumuz ülkeyi kalkındırma hamlesi. İnşallah 16 Nisan’dan sonra daha güzel bir evreye ve daha güzel bir bahara ulaşırız. Bu bahar bayramının da kutlu olmasını diliyorum. Nevruz bizim için anlamlı bir gün. Birlik ve beraberliğimizin sembolüdür. Nevruzu bugün Arnavutluk’tan, Makendonya’dan, Bosna’dan, Bulgaristan’dan, Romanya’dan Doğu Türkistan’a kadar, Mezopotamya’dan Orta Asya’ya kadar tüm milletler kutluyorlar. Bu da inşallah Türkiye’miz için yeni bir baharın müjdecisi olur” şeklinde konuştu.


Görüntülenme sayısı: 1.742

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TOPlist