محطة كسارة
Дробилка завод
Crusher Plant
Plante Crusher

Bozkır Belediyesi Taş Kırma ve Eleme Tesisini Modernleştiriyor

Bozkır Belediyesi, belediyeye ait olan taş kırma ve eleme tesisindeki mevcut konkasörü yenileyerek, üretim kapasitesini 5 katına çıkarıyor.

35 yıllık mevcut konkasörün yenilenmesiyle birlikte Bozkır’ın ve bölgenin ihtiyacını karşılayabilecek üretim kapasitesine ulaşacak olan tesisin komple konkasör tesisinin yenilemesi için ihale ilanı yayınlandı.

Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, 35 yıllık konkasör ile kısıtlı imkanlarla üretim yapıldığını ve yapılan üretimin mevcut ihtiyacı bazı dönemlerde karşılamadığını söyleyerek, yeni konkasör tesisinin hizmete girmesiyle birlikte üretimin 5 katına çıkacağını, Bozkır’ın ve bölgenin ihtiyacını karşılayacaklarını söyledi.

Üreten ve geliştiren bir Bozkır olma yolunda bu tesisin modernizasyonunun önemli bir yere sahip olduğunu da sözlerine ekleyen Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, “ilçemizin üreten ve geliştiren bir yapıya sahip olması için çalışmalarımızı bu çerçevede yürütüyoruz. Bu bağlamda da taş kırma ve eleme tesisimizin modernizasyonunu sağlıyoruz. Modernizasyonla birlikte üretim kapasitemizin artmasının yanında iş gücünden de tasarruf sağlamış olacağız. Gelecek dönemlerde yapacak olduğumuz çalışmalarda daha az masrafla daha çok çalışma yapacağız. İhale ilanına çıktığımız konkasör tesisin ilçemize hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.


Görüntülenme sayısı: 659

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TOPlist